קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


הובלות- הזמן לבצע דברים אחרת

    הובלות- הזמן לבצע דברים אחרת:  לעבור דירה ולהעביר את כל הדברים למקום החדש , זהו אכן תהליך מורכב לכל בני המשפחה.

ההסתגלות לחיים החדשים אינה פשוטה לכולם ויש את אלו שמתקשים לראות את המקום החדש כביתם האמיתי למשך חודשים אפילו. אנו ממליצים לכם לקרוא לחברת הובלות מיומנת שתסייע לכם בעת המעבר ובמאמר זה אנו נמליץ לכם על חברות ההובלה המובילות כיום בישראל.

השכר שחברת ההובלות גובה תלוי בגורמים שונים: תכולת הקופסאות, המרחק מהמקום הישן ועד המקום החדש, עונת השנה ותעריפי חברת ההובלות.

כמובן שהמעבר בתוך העיר יהיה זול יותר מהמעבר מעיר אחת לעיר אחרת. חשוב לציין כי שעת ההובלה והמעבר לא עומדת בגדר גורם משפיע. בכלליות, מומלץ להיות מותאמים ללוח הזמנים של חברת ההובלות וכך ניתן לחסוך במחיר של המעבר, בערך אלף שח חסכון.

כמו כן ניתן לשוחח עם חברת ההובלות ולגלות התחשבות בעבודתם המייגעת של המובילים. לפעמים אולי יותר משתלם למכור רהיט מסוים לפני יום המעבר ההולך וקרב וכך ניתן לחסוך מאות שקלים. בנוסף, ניתן ועדיף לקנות רהיט כלשהו בדירה החדשה שעלותו כוללת הובלה עד לביתכם החדש. ניתן להזמין רק משאית הובלות ללא המובילים עצמם ובעצם בני הבית יבצעו את עבודת המובילים.

חשוב לציין כי עניין זה הוא לא בגדר המלצה אך כמובן שאם בדרך זו אתם חוסכים באופן ניכר והתקציב שעומד לרשותכם אינו מספיק בכדי להזמין גם מובילים, נוסף על המשאית והנהג אז קיימת האפשרות לקבל סיוע מחברים קרובים שלכם וכך גם לבלות זמן איכות יחדיו בהעברת הדברים למקום החדש.

כמו כן, יש לבדוק כי המשאית שהזמנתם היא בעלת ביטוח ואולי הביטוח מכסה את הנזק שעלול להיגרם לדברים שבירים מסוימים.

חשוב לציין שאם אתם מבצעים את ההובלה באופן עצמאי אז הדבר מצריך התכוננות מרבית כיוון שהאחריות נופלת עליכם במידה ומשהו נשבר ולא ניתן להאשים את המובילים. לפני יום המעבר יש להטיח כי כל הדברים ארוזים היטב ומומלץ להשתמש בקרטונים הבינוניים ופחות להשתמש בגדולים שמיועדים רק לאריזה של כל מיטה וכדומה.

יש לחשוב היטב אם אתם זקוקים לחברת הובלות המספקת גם שירותים , כגון, אריזה, פירוק והרכבה. כמובן שזה יקל עליכם והאריזה תתבצע במקצועיות תוך כדי שימוש בחומרים הנחוצים אך יש גם לקחת בחשבון את העלות של השירותים הנלווים הללו.

בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה במעבר למקום מגוריכם החדש!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.