קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


השוואת מחירים הובלה

הובלות דירות במרכז
 •   השוואת מחירים הובלה   הישרדות ביום המעבר: מלאכת מעבר הדירה והובלת תכולת הבית היא עבודה קשה שעדיף ללמוד אותה מאנשי מקצוע מיומנים.

  העצות המועילות ביותר שניתן לקבל מאנשי המקצוע , דהיינו, חברת הובלות מהימנה ומקצועית קשורות לאופן האריזה של החפצים השונים בקופסאות תוך כדי סימון הקופסאות על פי מיקומן בבית.

  השוואת מחירים הובלה התקשרו מוקדם ככל הניתן לחברת הובלה ותיקה ואמינה והיא כבר תספק לכם עצות שימושיות שיסייעו לכם לעבור את יום המעבר בצורה הטובה ביותר.

  יתר על כן, חברות הובלה רבות כיום מספקות ללקוחות קופסאות קרטון בגדלים שונים- מהקטן ועד הגדול, יחידות של דבק סלוטייפ רחב מימדים, טושים בצבע כחול או שחור, ניילון פצפצים ואפילו מספריים.

  כמובן שבתשלום נאות, חברת הובלות גם מספקת את שירות האריזה יחד עם כל חומר האריזה ההכרחי: אנשי מקצוע יגיעו עד לביתכם הישן ויארזו את תכולת ביתכם בצורה המיטבית, המהירה והיעילה ביותר.

  שירות האריזה משולם בדרך כלל על פי מספר שעות העבודה של האורזים. קיים גם שירות של פירוק של רהיטים ומיטות והרכבתם מחדש בדירה החדשה. במידה ואתם בוחרים לבצע את עבודת האריזה, הפירוק וההרכבה באופן עצמי אז אל תשכחו לקחת את הקופסאות המתאימות על פי גדלים: קטן, בינוני וגדול.

  כאשר בקופסאות הגדולות מומלץ לארוז את המצעים והבגדים הרחבים כך שלא יתקמטו יתר על המידה. לפני האריזה בקופסאות השונות יש למיין את הדברים על פי גודלם ולשים בקופסא המתאימה.

  לאחר מכן יש לסמן את הקופסא על פי תכולתה והחדר המתאים, כך שיהיה לכם כמה שיותר נוח לפרוק את החפצים בבית החדש. מומלץ מאוד לא להניח חפצים שבירים בתחתית הקופסא כי כך הסיכוי לשבירתם עולה. בנוסף, מומלץ להדביק את קצה החוט של מכשירי החשמל, היכן שנמצא התקע וזה עשוי למנוע תאונות עבודה ושברים לא רצויים אצלכם.

  אריזת חפצים היא עבודה שיש לבצע בזהירות ובמחשבה תחילה אחרת יש סיכוי שגם אתם וגם חפציכם השבירים יפגעו. בכל מקרה, היו אמיצים ובצעו את מלאכת האריזה בעצמכם או בעזרת הסיוע של אנשי מקצוע ושיהיה לכם המון מזל טוב לרגל המעבר לדירתם החדשה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.