קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


חברת הובלות דירה, הובלות משרד ועוד

הובלה זול

הובלות משרד ובתי עסק שונים: שירותי ההובלה כיום כוללים העברות מקצועיות של תכולת הדירה, העסק והמשרד ואף העברות של מקום תעשייתי מהמקום הישן למקום החדש. בנוסף, חברות הובלה מספקות חומרי אריזה לשם ביצוע האריזה של החפצים המיועדים למעבר ומספקות עצות מועילות בשבילכם בכדי שהמעבר יעבור בצורה הטובה ביותר.

אבל, קיים גם מידע אותו עליכם לספק לחברת ההובלה והוא כולל: נתונים אודות המיקום המדויק של המקום הישן והחדש, מספר הקומה, נוחיות הגישה לכניסת הבית החדשה והישנה ונוחיות החנייה של רכב ההובלה.

בנוסף, יש לספק לנציג חברת ההובלה מידע לגבי כמות הקופסאות ותכולתן- מהקל ועד הכבד (מחשבים, רהיטים, מאווררים וכדומה), וכל זאת כמובן לאחר סיום ביצוע מלאכת האריזה כאשר מצויה בידכם כמות הקופסאות המדויקת. בשלב זה נציג חברת ההובלות יוכל לספק לכם מידע מדויק לגבי מחיר ההובלה .

חשוב לזכור כי מחיר ההובלה הוא מקסימאלי בחודשי הקיץ ובמיוחד באוגוסט וספטמבר ולפיכך מומלץ , אם קיימת ברשותכם האפשרות , לדחות את מועד המעבר לעונת החורף וכך ניתן לחסוך כ1000 שח ואף יותר.

כאשר עוברים משרד אז בטח קיימים ברשותכם חומרים רגישים ובעלי חשיבות, כגון, תיקי לקוחות, משכורות וכדומה. במצב זה אולי עדיף שרק אתם, בעלי המשרד, תארזו את התכולה הרגישה הזו. אבל באריזה והובלה של חומרים לא מסווגים ולא רגישים ניתן ומומלץ להסתייע בעזרתם של עובדי המשרד או בית העסק והם מצידם יחושו מחויבות ורצון לבצע את האריזה בצורה הטובה ביותר.

אם אתה מנהל ובעל המשרד או בית העסק אז אל תשכח להתייחס לעובדים שלך בצורה הנאותה ולכבדם באוכל ושתייה קרה ואף להעניק להם הטבות מיוחדות כמו יציאה מוקדמת הביתה ביום זה.

מחוות אדיבות שכאלו יהפכו אותך לאליל בעיניהם ויספקו להם יותר מוטיבציה לבצע את מלאכת המעבר כמו גם את עבודתם היומיומית. אנו ממליצים לארוז את הספרים בקופסאות בגודל בינוני ואת הדברים השבירים לעטוף בנייר עיתון או ניילון מיוחד- "פצפצים"

לא לשכוח לסמן את הקופסאות והארגזים על פי תכולתם ובהתאם לחדר אליו הם שייכים במשרד החדש. כמובן שלא לשכוח גם לסמן את כל הקופסאות עם הדברים השבירים.

יתר על כן, אם שכרתם את שירותיה של חברת הובלה ואתם מרוצים מעבודתם הקשה והמוצלחת של המובילים אז אתם יותר ממוזמנים להעניק להם טיפים והטבות. כמובן שזה נתון לשיקולכם האישי וביחס ישיר לאיכות עבודתם של המובילים מחירון הובלה בישראל

מחירון הובלות בישראל
הובלות דיליז`נס, הובלות – מובילים מומחים במעבר דירה, שירותי הובלות עסקים,הובלת דירות ובתים הובלות דירות ,הובלות קטנות,הובלות מ פירוק והרכבת רהיטים »
12345
הובלות- צריך לדעת מה לעשות

אפריל 24, 2011 ADMIN NO COMMENTS ערוך

הובלות- צריך לדעת מה לעשות: הצעד הראשון הוא לבחור חברת הובלה מקצועית ומהימנה, בעלת ותק ומוניטין חיובי. לפני הבחירה אנו ממליצים לכם להתייעץ עם חברים, שכנים, עמיתים לעבודה שכבר עברו דירה לפחות פעם בחייהם ואולי הם יוכלו להמליץ לכם על חברת הובלה מובילה בשוק הישראלי. אבל גם אם אין בידכם המלצות של חברים או מכרים אז אין מה לדאוג- אצלנו באתר קיימת רשימה של חברות הובלה מומלצות.

סימנים לחברת הובלה רצינית: *חברה המוכנה שאחד מנציגיה יגיע עד פתח ביתכם , יכנס פנימה ויבדוק את החדרים, הקופסאות ושאר הציוד שמיועד לאריזה. *חברה שמוכנה לבדוק את דרך הגישה עד לביתכם ודירתכם החדשה.

*חברה שנציגיה מוכנים וזמינים לעמוד לרשותכם בכל עניין, עצה או בעיה. *חברת הובלות השולחת נציג מטעמה שמכין את רשימת הפריטים החיוניים ליום הובלה מוצלח ומאורגן, כולל הסכם כתוב וחתום בין חברת ההובלות לבנכם.

ההסכם הכתוב צריך גם לכלול את פרטי הביטוח שאמור לכסות כ100 אלף שח וכמובן את סכום המעבר המדויק והסופי הכולל את כל ההוצאות. הביטוח חשוב כיוון שהוא אמור לכסות נזקי שריטה או שבירה העשויים להתרחש בעת המעבר ויגרמו כתוצאה מטעות או רשלנות של עובד חברת ההובלה.

כמובן שאם יש לכם עסק עם חברת הובלה רצינית ומקצועית אז הסיכוי שדבר כזה יתרחש הוא מזערי אך יש לזכור כי עדיין מדובר בבני אדם וטעויות הן לעתים דבר בלתי נמנע וחלק מהטבע האנושי.

כיום בשוק ההובלה הישראלי קיימות חברות ותיקות ומובילות, חברות פחות ותיקות ופחות מקצועיות והכי גרוע- חבורה של מתחילים או חאפרים שפשוט עובדים עליכם בעיניים. עלות ההובלה משתנה ותלויה בגורמים שונים: עונת השנה, מספר המדרגות עד הבית, קומת הדירה, נוחיות הגישה לדירה, קיומה של מעלית וכמות הפריטים הכבדים.

אנו ממליצים לכם להצטייד בכמות רבה של קופסאות או ארגזי קרטון- מקסימום לא תשתמשו בחלקם. עדיין עדיף שתהיה כמות רבה מדי מאשר כמות קטנה מדי וכך לא יהיה לכם במה לאחסן חלק מהדברים המיועדים להעברה והובלה על ידי חברת ההובלות.

מניסיון שלנו, רצוי שתצטיידו בלפחות 40 קופסאות קטנות ובינוניות, כמו גם 4-5 קופסאות גדולות בשביל כלי המיטה, השמלות והחליפות.

את כל החפצים השבירים מומלץ לעטוף בנייר עיתון או ניילון בועות הנקרא "פצפצים". דבר אחרון אך חשוב ביותר- רישום תכולת הקופסא על גבי הקופסא וסימון החדר שאליו שייכת כל קופסא וקופסא

חברת הובלות דירה << מחירון הובלות דירות

One Response to חברת הובלות דירה, הובלות משרד ועוד

  1. כמה ימים צריץ להזמין מראש?

    תודה,

    מור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.