קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


יש הרבה מה לעשות לפני יום המעבר הובלה השוואת מחירים

העברת דירות

  יש הרבה מה לעשות לפני יום המעבר: גם אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עוברים דירה, לא לדאוג.

תמיד ניתן להתייעץ עם חברים וזו לא בושה לבקש מהם סיוע כמו גם ייעוץ והכוונה לגבי חברת הובלות מובילה. קשה לדעת איזו חברת הובלות כדאי לבחור וכיצד תדעו כי בחרתם נכון? קודם כל חשוב שזו תהיה חברה בעלת ותק, מוניטין והמלצות.

חשוב לדעת כי במהלך השיחה הראשונית עם נציג חברת ההובלה יש לתשאל המון לגבי: קיומו של ביטוח ומה הוא מכסה, סוג הציוד והמשאית שהחברה משתמשת בהם, האם ניתן לערוך הסכם כתוב וחתום שיכלול סעיף של נזק שנגרם על ידי המובילים והפיצוי במקרה שכזה.

יתר על כן, מומלץ לשאול את נציג חברת ההובלה לגבי אופן האריזה של החפצים, סימון הקופסאות וסוגי הארגזים או הקופסאות. לעיתים אנו עשויים להתפתות להצעות מחיר מוזלות של חברות הובלה לא מקצועיות או פשוט לסמוך על החברים הטובים שלנו שיסיעו לנו בעת המעבר.

אבל אם תחשבו בהגיון אז תבינו כי עדיף לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית, מיומנת ואמינה בעלת ותק בשוק ההובלה. אנו לא ממליצים לכם לעבור את יום המעבר בכוחות עצמכם כי זה עלול עוד להסתיים באשפוז בבית חולים עם כאבים בכל חלקי הגוף.

במקום לסכן את עצמכם ואת בריאותכם, עדיף כבר לפנות לחברת הובלות שיכולה גם לסייע לכם באריזת הדברים ולספק לכם עצות על אופן האריזה. חשוב לזכור כי עלות ההובלה תלויה ישירות במספר המדרגות בבית המוצא והיעד, נוחיות הגישה לכניסת הבית והימצאותה של מעלית.

גורם נוסף שמשפיע על המחיר הוא מספר הארגזים, במיוחד אלו עם הפריטים הכבדים. לכן, מומלץ לסמן את הקופסאות על פי תכולתן והחדר אליו מיועדות, למספר אותן ולספק לחברת ההובלות את המידע לגבי מספר הארגזים. גורם נוסף שמוזיל את עלות ההובלה הוא הקור ולכן בעונת החורף או בסוף הסתיו המחיר יורד אפילו בכ1000 שח.

אנו ממליצים להכין רשימה של כל הפריטים והחפצים שמיועדים למעבר וזאת על פי סוגם ומשקלם (קל, בינוני וכבד). את הרשימה יש לפקסס לחברת הובלה רצינית ומקצועית וכך לקבל את הצעת המחיר המדויקת.

המחיר נקבע גם על פי סוגי הפריטים המיועדים להעברה (אם זה ארון, מכשיר חשמלי, ספה וכדומה) ומספרם כמובן, וזאת בהתאם לטבלת מחירים קבועה בדרך כלל. שירות נוסף שמספקת חברת הובלות הוא פירוק של רהיטים ומכשירי החשמל והרכבתם מחדש במקום המגורים החדש- תהליך שגם מתבצע בתשלום.

כמו כן ניתן להזמין נציג מטעם חברת ההובלות שיעריך אם בכדי להוציא רהיטים או חפצים כלשהם יש צורך בשימוש בציוד מיוחד או בפירוק של דלתות או פתחי כניסה בדירה הישנה או/ו החדשה. לאחר שקיבלנו החלטה ביחס לשימוש בשירותיה של חברת הובלות ניתן להתחיל להתארגן לקראת יום המעבר.

חשוב לדעת שביצוע הובלות באמצע החודש הוא עניין זול יותר לעומת סוף החודש כאשר אנשים רבים עוברים דירה. לאחר שקבעתם תאריך ביחד עם חברת ההובלות יש לקבוע את שעת הגעת המובילים והעדיפות היא לשעות הבוקר כאשר קיים פחות עומס בכבישים והמובילים עדיין בשיא רעננותם.

אנו ממליצים לתכנן את יום המעבר היטב ולתשאל את נציגי חברת ההובלות בצורה ממוקדת כמה שיותר. אנו מאחלים לכם יום מעבר קל ונוח כמה שיותר!

הובלות מציעה שרותי הובלות בכל הארץ, הובלות גדולות פירוק והרכבה, הובלות קטנות הובלת רהיטים, אריזה, אחסנה, הובלת במות לאירועים, שירותי מנוףיש הרבה מה לעשות לפני יום המעבר הובלה השוואת מחירים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.