קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


עצות למעבר בטוח יותר אריזה הובלה ואחסנה -מובילים אותך

1.     עצות למעבר בטוח יותר:  *טיפים: כל אחד עבר דירה בחייו לפחות פעם אחת ואם נעשה זאת שוב פעם אז נרצה לבצע זאת עם פחות כאב ראש ונזקים.

למי לפנות? מי יוכל לבצע גם את מלאכת האריזה וגם את עבודת הפירוק של הקרטונים? למזלנו קיימים אנשי מקצוע שישמחו לעמוד לרשותכם.

אבל כיצד ניתן לדעת באיזו חברת הובלות לבחור? כיום ניתן לבדוק אם חברת ההובלות שאתם רוצים להזמין היא חוקית וזאת דרך האתר של משרד המשפטים ובכך לראות אם החברה קיימת ומשלמת מיסים. עדיף לעשות בדיקה זו בכדי לדעת מול מי אתם עובדים.

ניתן גם לשאול אם תקבלו חשבונית מס ואם חברת הובלות זו היא בעלת המלצות וטלפונים של הממליצים.

אנו ממליצים להתקשר לממליצים מאשר לצפות בכלים ודברים האהובים עליכם נשברים לחתיכות. חשוב לזכור כי יש לכם הזכות לבקש איזושהי אסמכתא של ביטוח ואחריות על ההובלה. אם מדובר בחברת הובלות רצינית אז לא תשמעו משפט בסגנון של "פשוט תסמוך עלי, אחי".

  *מעבר דירה: לאחר שסיכמתם עם חברת הובלות על יום מעבר מסוים ושעה מדויקת אז מומלץ כמובן לקבל את המספר הנייד של נהג המשאית.

יש לדאוג לכך שיהיה לכם הסכם כלשהו עם חברת ההובלות , הסכם שיכלול את המחיר ואת יום, כמו גם שעת ביצוע המעבר דירה. לאור הניסיון שלנו אנו ממליצים על כך שההובלה תתקיים בבוקר ושאתם תהיו הלקוחות הראשונים.

בדרך זו אתם תשיגו את המובילים בשיא הרעננות שלהם וכבר לקראת שעות אחר הצהריים אתם תוכלו להתחיל לארגן את ביתכם החדש.

בנוסף יש לוודא כי ההסכם הכתוב שלכם עם חברת ההובלות יכלול סעיף על איחורים ושינויים בזמנים.

יש לוודא שבמקרה של שינויי בזמנים או איחור של חברת ההובלות אתם תקבלו על כך פיצוי הולם. יתר על כן, יש לוודא כי כל הדברים שלכם מופיעים ברשימה וכמובן לא לשכוח לציין את כתובת מגוריכם החדשה. כמובן מומלץ לא לשכוח שום דבר חיוני בדירתכם הישנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.