קבל 5 הצעות מחיר לשירות הובלות

חסוך זמן וכסף, מלא פרטים וקבל הצעות מחיר ממיטב חברות הובלה באזורך!

הצעת מחיר – ללא תשלום וללא התחייבות


השיחה הראשונה עם חברת הובלות

       השיחה הראשונה עם חברת  הובלות: דבר ראשון אנו מאחלים לכם מזל טוב על המעבר! עכשיו הגיע הזמן לבחור את חברת ההובלות המובילה ולשם כך תצטרכו לבדוק היטב את השוק.

זה הזמן להתייעץ עם אנשים בכלל וחברים בפרט ולדלות את הפרטים של חברת ההובלות וזאת לפני שאתם פונים לחיפוש בספר הטלפונים.

לפעמים עדיף לבחור בחברת הובלות קטנה שהמחיר והשירותים שהיא מציעה משתלמים יותר מאשר אצל חברה גדולה שלא מעוניינת להתעסק בפרטים הקטנים.

יש גם לבדוק אם חברת ההובלות מציעה סוג כלשהו של ביטוח ואחריות על הנזק שעלול להיגרם בעת המעבר. חשוב לזכור כי עוד לפני בקשת הצעת המחיר מחברת ההובלות יש לציין בפניה את מספר הפריטים המיועדים להובלה תוך כדי חלוקה לפריטים כבדים, כגון, מיטות וארונות לעומת פריטים קלים יותר. יש לתת לחברת ההובלות כמה שיותר מידע ומומלץ לרשום על דף כל מה שאתם מסכמים עם חברת ההובלות ולא להסכים להצעות מחיר נחמדות מדי.

כל חברת הובלות מציעה מחיר שונה, ולפיכך יש לתעד את השיחה הטלפונית עם כל חברת הובלות ולרשום כל פיסת מידע בנוגע לתאריך המעבר, השעה, המחיר וכדומה.

כך תהיה בידכם האפשרות לערוך השוואה בין החברות השונות והצעות המחיר המגוונות ולהחליט איזו חברה עדיפה. כמו כן בשיחה הראשונה מומלץ לציין בפני חברת ההובלות מידע לגבי מספר המדרגות בבית הישן והחדש ומספר הקומה וכמובן אם קיימת מעלית.

כמובן שאם מדובר בקומת קרקע קיימת נוחיות של גישה אז המחיר יורד.

מומלץ להתקשר לחברת ההובלות גם יותר מפעם אחת בכדי לברר את כל הפרטים הרצויים. וזכרו- אנו כאן לרשותכם ושיהיה המון בהצלחה ביום המעבר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.